Skorzystaj jako Zamawiający z bezpłatnej konsultacji. Zadzwoń do nas! 881 766 655

PrzetargOS

Studia - od praktyków dla praktyków!

To pierwsza tego typu propozycja na rynku. Program studiów oparty o Europejskie Ramy Kompetencji ProcurCompEU to holistyczne spojrzenie na umiejętności, które powinien posiadać profesjonalny zamawiający.

Zapisz się na studia

Przejdź na stronę i zapisz się na studia!

Studia dostosowanie do nowych trendów

Program studiów będzie oparty na europejskich ramach kompetencji ProcurCompEU co oznacza, że będzie dostosowany do nowych trendów w dziedzinie zamówień publicznych i będzie odzwierciedlał aktualne wymagania rynkowe.

Unikalna formuła

Studia będą realizowane w formie hybrydowej, co pozwoli na zdobycie wiedzy i umiejętności na zajęciach stacjonarnych, ale również w sposób zdalny, dzięki czemu będą one bardziej elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb studentów.

Skupienie na umiejętnościach miękkich

program studiów będzie nastawiony na
rozwijanie umiejętności miękkich, co jest coraz bardziej pożądane przez pracodawców. W efekcie absolwenci będą gotowi do pracy w zespołach, negocjowania oraz skutecznego rozwiązywania problemów.

Wiedza od praktyków

100% wykładowców stanowią PRAKTYCY, którzy znają charakterystykę pracy i rynku zamówień publicznych.

Jesteś klientem openNexus?

A jeśli jesteś klientem openNexus odbierz już teraz bon edukacyjny, który uprawnia Cię do zniżki o wartości 600 zł na wybrane studia w naszych uczelniach partnerskich.

Zapisz się na studia

Przejdź na stronę i zapisz się na studia!

openNexus to nie tylko system​

Żyjemy zamówieniami publicznymi!