Skorzystaj jako Zamawiający z bezpłatnej konsultacji. Zadzwoń do nas! 881 766 655

AsystentOS

Asystent postępowań

To Twój osobisty asystent postępowania, który krok po kroku w zautomatyzowany sposób pomoże Ci przygotować i przeprowadzić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. Planowanie postępowań nie musi być czasochłonne! Asystent postępowań pomoże!

Planowanie zamówień z asystentem postępowań

Prosty i kompleksowy system wsparcia w planowaniu zamówień publicznych pozwalający na planowanie przez wszystkich użytkowników zaangażowanych w proces planowania – od zgłaszającego do koordynatora planu wraz ze ścieżkami akceptacji.

System od specjalistów dla specjalistów! Stworzony w oparciu o konsultacje z dziesiątkami instytucji podległych pod reżim PZP.

Korzystanie z narzędzia pozwoli w 100% przypadków uniknąć sytuacji, w której zamawiający dokona zakupu w niewłaściwej procedurze!

Wniosek o wszczęcie postępowania

W systemie wygenerujesz wniosek, który będziesz mógł procedować zgodnie z ustalonymi w Twojej jednostce ścieżkami akceptacji. Na jego podstawie przygotujesz postępowanie.

Zawartość formularza wniosku ustalasz Ty – możesz go spersonalizować pod potrzeby własnej jednostki.

Dotyczy to wniosków zarówno poniżej jak i powyżej 130 000 zł.

Kalkulatory

Intuicyjne, proste i zgodne z przepisami prawa kalkulatory niezbędne w postępowaniu przetargowym. Dzięki nim niezależnie wyliczysz:

Szablony pism dostępnych cyfrowo

Dzięki nim Twoje pisma będą zgodne z WCAG 2.1., a więc wymogami dostępności tego co udostępniasz dla osób z dysfunkcjami. Przygotowaliśmy dla Ciebie wzory najczęstszych pism wykorzystywanych w postępowaniu przetargowym. 

Edukujemy czym jest cyfrowa dostępność oraz jak ją zachować!

Generator pism w postępowaniu

Już wkrótce!

Automatyzacja w generowaniu aktualnych pism na podstawie wzorców przygotowanych i monitorowanych przez ekspertów rynku Pzp. 

Protokół z postępowania

Już wkrótce!

Bazując na reużywalności danych, automatycznie i na bieżąco wypełnia się protokół z postępowania.

Innowacyjny SSP

Już wkrótce!

Nie pozwolimy Ci się pomylić! Nawet przy braku wieloletniego doświadczenia w udzielaniu zamówień, Skoordynowany System Podpowiedzi (SSP) uchroni Cię przed popełnieniem formalnych błędów w toku tworzenia dokumentacji przetargowej, a także poprowadzi Cię krok po kroku w kolejnych czynnościach w postępowaniu. Podpowiedzi tworzone przez praktyków zamówień publicznych będą zwracały uwagę na praktyczne i prawne aspekty poszczególnych czynności.

Szukasz platformy do planowania postępowań i generowania pism?

Skontaktuj się z nami! Poznaj już dziś Asystent Postępowań!

Znajdź abonament odpowiedni dla siebie

Wybierz swój pakiet Asystenta Postępowań lub skontaktuj się z nami.

Najczęściej wybierana platforma przetargowa w Polsce

Postępowania powyżej progu

platformazakupowa.pl to już ponad 3200 klientów, którzy zdecydowali się na nasze rozwiązanie oraz ponad 30 tys. użytkowników, którzy z niego korzystają.

Poznaj nowe oblicze zakupów regulaminowych z openNexus

Postępowania poniżej progu

Platforma zakupowa do kompleksowego prowadzenia postępowań poniżej progu (pozaustawowych) dla Twojej jednostki.

Platforma edukacyjna dla zamówień publicznych

PrzetargOs

Prowadzimy jedyną w Polsce platformę edukacyjną opartą o kompetencje wymagane przez Komisję Europejską dla Specjalistów ds. Zamówień Publicznych.

 

openNexus to nie tylko system​

Żyjemy zamówieniami publicznymi!