Skorzystaj jako Zamawiający z bezpłatnej konsultacji. Zadzwoń do nas! 881 766 655

Pierwsze kroki na platformie zakupowej jako Wykonawca

Dowiedz się jak efektywnie korzystać z platformazakupowa.pl jako wykonawca. Składaj oferty, wyszukuj postępowania i prowadź korespondencję z Zamawiającymi. A wszystko to w pełni bezpłatnie i bez prowizji!

Logo platformazakupowa.pl

Załóż darmowe konto wykonawcy

Aby składać oferty i komunikować się z Zamawiającymi nie potrzebujesz konta wykonawcy, jednak usprawnia ono Twoją pracę i pozwala mieć wszystko w jednym miejscu.

Instrukcja zakładania konta: Kliknij tutaj.

Opisz swój profil działalności za pomocą kodów CPV

Opisanie swojego profili za pomocą CPV, pozwoli Ci na otrzymywanie rekomendacji i powiadomień dotyczących nowych postępowań, które wystawiają Zamawiający.

Po zalogowaniu się kliknij kafelek „Twoje kody CPV” z poziomu MENU i przypisz do swojego konta nowe kody CPV.

Dowiedz się więcej o kodach CPV: Kliknij tutaj

Skorzystaj z wyszukiwarki postępowań

Wyszukaj postępowanie po słowach kluczowych lub nazwie zamawiającego.

Po wyszukaniu możesz już składać oferty.

Instrukcje jak składać oferty w postępowaniach: Kliknij tutaj

Instrukcje wideo

Składanie ofert w postępowaniach przetargowych

Wysłanie wiadomości, odpowiedź na wezwanie, komunikacja z zamawiającym

Wycofywanie złożonej oferty

Najczęściej zadawane pytania wykonawców

Zarówno założenie konta wykonawcy jak i ofertowanie na platformazakupowa.pl jest  w pełni bezpłatne. Open Nexus nie pobiera opłat za prowadzenia konta, ani prowizji za wygrywanie postępowań. Open Nexus zgodnie z regulaminem nie zażąda od Ciebie opłat za korzystanie z platformazakupowa.pl jako Wykonawca.

Link do regulaminu: Kliknij tutaj.

Po złożeniu oferty otrzymają Państwo na swoją skrzynkę mailową potwierdzenie z platformy. Po zalogowaniu na konto informacja odnośnie złożenia oferty będzie widniała w zakładce Oferty – potwierdzone. Jeżeli złożyli Państwo ofertę jako użytkownicy niezalogowani to otrzymają Państwo maila z linkiem, który umożliwi zweryfikowanie adresu mailowego. Mail ten jest również potwierdzeniem złożenia oferty.

Po złożeniu oferty pojawi się komunikat: „Aby, zakończyć składanie oferty należy kliknąć link otrzymany w wiadomości email lub zalogować się na koncie”. Po kliknięciu w przycisk Zweryfikuj adres email zostaną Państwo przekierowani na stronę z postępowaniem. Na górze strony pojawi się komunikat: „Dziękujemy za potwierdzenie adresu e-mail. Twój adres został zweryfikowany”. Tym samym oferta została złożona i potwierdzona.

Jeżeli nie widzą Państwo swojej złożonej oferty to oznacza to, że biorą Państwo udział w postępowaniu, które jest szyfrowane. Podgląd oferty będzie możliwy po odszyfrowaniu ofert przez zamawiającego.

Wyniki postępowań są udostępniane bezpośrednio przez zamawiającego. Najczęściej udostępniane są na stronie danego postępowania w sekcji „Komunikaty”. Jeśli nie zostały opublikowane, można skorzystać z przycisku w tej sekcji „Wyślij wiadomość do zamawiającego” i zapytać o wyniki postępowania.
 
 
Wykonawca nieposiadający konta na Platformie zakupowej może zmienić swoją ofertę poprzez złożenie kolejnej oferty, podając ten sam adres e-mail. System automatycznie wycofa poprzednią ofertę. W przypadku chęci całkowitego wycofania się z udziału w postępowaniu przetargowym Wykonawca musi posiadać konto w systemie Platformy zakupowej i dokonać wycofania oferty po zalogowaniu do systemu.
 
 
Nie ma możliwości edytowania złożonej oferty. W celu wprowadzenia zmian w ofercie należy wycofać ofertę i złożyć ją ponownie.
 
 
 
 
Aby, dane na koncie zostały zaktualizowane należy przesłać dyspozycję mailową na adres cwk@platformazakupowa.pl.
 
 
 
 
 
 
Link do instrukcji dla wykonawcy: Kliknij tutaj.

Jesteś Zamawiającym? Szukasz platformy do wystawiania postępowań?

Oferujemy platformę zakupową do wystawiania przetargów oraz postępowań poniżej progu. Sprawdź nasze usługi lub umów się z nami na bezpłatną konsultację. Jeżeli chcesz wycenić nasze usługi - skorzystaj z formularza wyceny usług.

Nasze usługi

Poznaj naszej rozwiązania. Dowiedz się więcej o platformie zakupowej, asystencie postępowań i innych usługach.

Bezpłatna konsultacja

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na niezobowiązującą, bezpłatną konsultację podczas której odpowiemy na Twoje pytania.

Wyceń usługi

Wypełnij formularz i otrzymaj niezobowiązującą, darmową wycenę usług.

openNexus to nie tylko system​

Żyjemy zamówieniami publicznymi!